Spolupráce

Senses Studio


Společnost Senses Studio byla založena v roce 2017, českou designérkou,  Janou Collins. Zajišťuje pro Vás návrhy a realizace designu, rekonstrukcí, nebo zcela nových komerčních i osobních prostor. Cílem je Vaše myšlenky na krásný domov, nebo novou kancelář
zrealizovat, s respektem k tomu, co je pro Vás důležité a vzácné.

Navštivte také nový SENSES STUDIO SHOWROOM, kde jsou k vidění také produkty ROON a LIVOLO, tedy dotykové vypínače (jediné studio v Praze, kde je můžete vidět).  Dále tam najdete vzorníky látek, tapet, čalounění, závěsů, kolejnic, záclon, zdobných lišt a dalších materiálů, které při svých návrzích využívají. Probíhají zde také školení a semináře o interiérech, trendech a designu (pro odborníky i veřejnost).

Adresa:  SENSES STUDIO SHOWROOM , Sabinova 707/7 18, Praha 3.
Otevírací doba po předchozí domluvě na tel.: +420 777 245 506

 

 

VITAE Design

Pod názvem VITAE Design je skryto několik úspěšných interiérových designérů, kteří Vám rádi pomohou s návrhem nového bydlení nebo s vytvořením konceptu interiéru pro Vaše podnikání.
Svým klientům nabízíme služby interiérového designu od návrhu až po kompletní realizaci. Navrhujeme interiéry po celé České republice a dbáme nejen na design interiéru, ale také na jeho funkční uspořádání a potřeby klienta.
Kontakt: Kateřina Vašíčková , +420 778 888 966 e-mail: info@vitaedesign.cz  www.VITAEdesign.cz