Dotykové vypínače, zásuvky a moduly ROON vás budou bavit

V této kategorii najdete kompletní sortiment dotykových vypínačů, zásuvek, modulů a dalšího příslušenství ROON. Každý prvek krásně doplní moderní bydlení, o luxusní vzhled se stará broušený hliník a tvrzené sklo v prvotřídní kvalitě. 

  • Dotykové vypínače ROON jsou unikátní nejen svou funkčností, ale zároveň také materiály a provedením. Nabízí prvotřídní dotykové rozlišení a vysokou citlivost, navíc lze vybrané typy vypínačů ovládat pomocí dálkového ovládání. Pro správnou instalaci jsou důležité moduly vypínačů. Kromě nich ale už nic dalšího pro instalaci nepotřebujete a nemusíte nic měnit ve své stávající elektroinstalaci.
  • Zásuvky a moduly zásuvek také přináší perfektní materiálové zpracování i funkce. Můžete si vybírat z nejrůznějších modulů - pro audio i video, počítače, satelit či TV, USB moduly, záslepky nebo dokonce moduly podlahového světla, které v noci krásně osvětlí schody.
  • Rámečky a panely využijete především tehdy, když si chcete sestavit vlastní kombinaci nebo pokud chcete mít až 4 prvky umístěné vedle sebe. Můžete si tak libovolně nakombinovat například zásuvku, vypínač, USB modul a modul pro audio a video, ale i spoustu dalších možných kombinací.

Probíhá načítání komponenty
Univerzální ovladač BroadLink RM Pro

Univerzální ovladač BroadLink RM Pro

1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH
ks
Skladem
Univerzální ovladač BroadLink RM Pro je vhodný pro ovládání IR a RF zařízení ve Vaší ...